Searching...
۱۱ اسفند، ۱۳۹۲

دانلود نسخه جدید هات اسپات شیلد وی پی ان Hotspot Shield vpn 3.33

یکشنبه, اسفند ۱۱, ۱۳۹۲

جدیدترین نسخه هات اسپات شیلد وی پی ان برای ویندوز

توضیحات :
امنیت، حریم خصوصی، آزادی
Hotspot Shieldیک شبکه خصوصی مجازی (VPN) را بین PC یا تلفن شما و گذرگاه اینترنت ایجاد می نماید. این تونل غیرقابل نفوذ از امکان مشاهده فعالیت های اینترنتی، پیام های فوری، دانلودها، اطلاعات کارت اعتباری یا هر چیز دیگری که شما بر روی شبکه ارسال میدارید را از جاسوسان، هکرها، و شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما سلب می نماید. دانلود نرم افزار امنیتی Hotspot Shieldرایگان بوده و از آخرین فناوری VPN استفاده میکند و نصب و استفاده از آن نیز ساده می باشد.
رمزگذاری Hotspot Shield VPN امنیت گشت وگذاری شما را در اینترنت تضمین می کند،Hotspot Shield ازحریم خصوصی شما محافظت نموده و به شما اجازه دسترسی به کلیه سایت های محبوبتان را میدهد. هات اسپات شیلد , هر دو نسخه رایگان و غیررایگان Elite را عرضه می نماید.
عملکرد Hotspot Shield
Hotspot Shield در تمام طول مدت اتصال شما به اینترنت,ایمنی شما را تضمین می نماید؛ اتصال شما را هم در شبکه اینترنت خانگی شما و هم در شبکه های اینترنت عمومی (چه سیمی و چه بی سیم) محافظت می نماید.
Hotspot Shieldاز طریق تضمین امنیت شما بوسیله HTTPS، کلیه تعاملات شما را در وب (خرید، پرکردن فرم ها، دانلودها)، از هویت شما نگهبانی میکند. همچنینHotspot Shield هویت شما را از وب سایت های شخص ثالث و شرکت ارائه دهنده اینترنتتان مخفی نگه میدارد!در کل زمان دسترسی شما به اینترنت، بوسیلهHotspot Shield شما به صورت ناشناس خواهید بود مگر اینکه خودتان تصمیم بگیرید اطلاعات شخصی خود را در یک سایت وارد کنید.
یک نرم افزار ضد ویروس استاندارد از PC شما محافظت می نماید، نه از فعالیت های شما در وب.به همین دلیل توصیه میکنیم از Hotspot Shield استفاده نماید. نرم افزار ما اتصال اینترنتی شما را ایمن، خصوصی و ناشناس نگه میدارد.
ویژگی ها:
عبور از فیلترینگ سایت ها
با رمزگذاری HTTPS ، داده ها، خرید اینترنی، و اطلاعات شخصی خود را محافظت نمایید.
از هویت شخصی خود در اینترنت محافظت نمایید.
آدرس IPخود را برای حفظ حریم خصوصی خود در اینترنت، پنهان نمایید.
بدون سانسور، به کلیه مطالب به صورت خصوصی دسترسی پیدا نمایید،فیلترینگ را دور بزنید.
خود را در برابر جاسوسان در نقاط دسترسی Wi-Fi، هتل ها، فرودگاه ها، و دفاتر شرکت ها، محافظت نمایید.
در اتصالات سیمی و بیسیم به یک شکل کار میکند. پهنای باند نامحدود ارائه می نماید.
بر روی PC و ,Android,Macو سیستم عامل های جدید Windows 7 و Snow Leopard کار می کند.
روش استفاده از برنامه :
نرم افزار را به سادگی نصب میشود و قابل استفاده است.
Os:
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 [32-bit & 64-bit]
پیش نیاز برنامه:
_
دانلود این فایل
8mb
دانلود از گوگل درایو                     D O W N L O A D
هشدار: اگر روی سیستم عامل خود فایروال یا آنتی ویروس قوی نصب کرده اید(مثل آنتی ویروس پاندا کلود) آن را تا پروسه دانلود و نصب غیر فعال کنید.این فایروال ها و آنتی ویروس ها ,هات اسپات شیلد را ویروس تلقی کرده و اجازه دانلود یا نصب را نمی دهند یا بعد از دانلود آن را حذف می کنند.

برای یافتن جدیدترین پست های مرتبط روی عکس زیر کلیک کنید

http://www.myxtunnel.com/search/label/hotspot shield
 

صفحات