Searching...
۱۱ شهریور، ۱۳۹۲

آموزش استفاده از فیلترشکن فری گیت Freegate در قالب فیلم آموزشی

دوشنبه, شهریور ۱۱, ۱۳۹۲

آموزش آنلاین استفاده از فیلترشکن فری گیت

فری‌ گیت نرم‌افزاری است که به کاربران اینترنت در کشورهای چین، سوریه، تونس، ایران، ویتنام، امارات متحده عربی و بسیاری کشورهای دیگر اجازه می‌دهد که به وبگاه‌هایی که توسط دولت ها فیلتر (مسدود) شده‌اند، دسترسی پیدا کنند. این برنامه از تعدادی پراکسی باز برای عبور دادن اطلاعات کاربران از سد فایروال هایی که کار مسدود کردن وب گاه‌ها را بر عهده دارند، استفاده می‌کند.
با Freegate ، فیلترینگ به راحتی قابل دور زدن است. فقط بر روی آیکون برنامه کلیک کنید و به پروکسی سرور به طور کاملا ناشناس وصل می شوید.
هشدار :

در حال حاضر و تا اطلاع ثانوی به هیچ وجه از این فیلترشکن استفاده نکنید و اگر قبلا با فری گیت وارد فیس بوک شدید همین الان پسورد فیس بوک خود را عوض کنید.
کاربران ایرانی که از طریق نرم‌ افزار فری‌ گیت از فیس‌بوک بازدید می‌کنند گزارش داده‌‌اند که این نرم‌افزار آن‌ها را به صفحه‌ای جعلی و مشابه فیس‌بوک منتقل می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد رمز عبور خود را در آن وارد کنند. با وارد کردن رمز عبور فیس‌بوک جعلی رمز عبور را ذخیره کرده اما وارد نمی‌شود.

     برای بزرگ نمایی روی عکس کلیک کنید

این نوع حمله اینترنتی اصطلاحا فیشینگ دیتا نام دارد و قصد آن ربودن اطلاعات کاربران از طریق ایجاد صفحه‌های مشابه است. 

اگر رمز عبور خود را در این صفحات وارد کرده باشید لازم است سریعا آن‌ها را تغییر دهید. 

راه مقابله با این خطر چک کردن مرتب آدرس صفحاتی است که از طریق نرم‌افزارها وارد آن می‌شویم.
کاربران برای اطمینان بیشتر بهتر است در زمانی که از نرم‌افزار مشکوکی استفاده می‌کنند سایت‌ها را در گوگل جستجو کرده و از طریق کلیک بر روی آن وارد شوند. گوگل دارای نرم‌افزاری برای تشخیص احتمالی صفحات اینترنتی جعلی است و معمولا در چنین مواقعی اخطار می‌دهد.
فیلم آموزشی زیر مربوط به نحوه استفاده از فیلترشکن فری گیت است(همراه با زیر نویس فارسی) :

آموزش استفاده از فریگیت,فیلم آموزشی استفاده از فیلترشکن فری گیت,فیلم های یوتیوب,استفاده از فری گیت,هشدار در مورد فیلترشکن freegate,نحوه استفاده از فریگیت,جدیدترین نسخه فریگیت,فری گیت جدید,اموزش استفاده از فیلترشکن,دانلود فیلترشکن فری گیت,www.google.com,هشدار امنیتی در مورد فیلترشکن فری گیت,خطر استفاده از فری گیت

 

صفحات