Searching...
۰۷ شهریور، ۱۳۹۲

معرفی وب پروکسی جدید برای دانلود مستقیم فیلم ها از یوتیوب بدون فیلترشکن

پنجشنبه, شهریور ۰۷, ۱۳۹۲

باز کردن تمام سایت های فیلتر بدون نیاز به برنامه های فیلترشکن

کاربران اینترنت در ایران با شرایط فعلی فیلترینگ و همچنین سرعت پایین اینترنت نمی توانند از سایت یوتیوب بازدید کنند.آن هایی هم که موفق به بازدید می شوند قادر به دانلود فیلم ها و کلیپ های این سایت محبوب نیستند.

امروز وب پروکسی به شما معرفی می کنیم که بدون نیاز به فیلترشکن,کلیپ های مورد علاقه ی خود را از سایت یوتیوب به طور مستقیم دانلود کنید!این وب پروکسی قادر به باز کردن تمام سایت های فیلترشده نیز هست.می توانید با آن به دانلود فیلم ها و موزیک های مورد علاقه خود بپردازید.
برای جلوگیری از فیلترشدن این وب پروکسی,توضیحات استفاده و آدرس آن را در یک فایل آموزشی به صورت تصویری PDF تهیه کردیم که می توانید از لینک های زیر دانلود کنید.
وبلاگ نویسان عزیز هم آدرس آن را به طور مستقیم در وبلاگ خود قرار ندهند چون خیلی زود فیلتر می شود.
دانلود مستقیم                          D O W N L O A D
لینک کمکی                           D O W N L O A D 

دانلود مستقیم از یوتیوب,دانلود از یوتیوب بدون فیلترشکن,باز کردن سایت ها بدون فیلترشکن,معرفی وب پروکسی جدید برای دانلود از یوتیوب,عبور از فیلترینگ,فیلترشکن جدید,وب پروکسی قوی برای دانلود از یوتیوب,ترفند دانلود مستقیم از یوتیوب,چگونه از یوتیوب دانلود کنیم؟,دانلود فیلم یوتیوب,دانلود فیلم,دانلود سایفون جدید,دانلود فری گیت جدید,وب پروکسی رایگان,پروکسی جدید رایگان,بزرگ ترین سایت دانلود فیلترشکن,پروکسی,free web proxy for download from youtube,وب پروکسی جدید و پرسرعت,دانلود مستقیم از سایت youtube
 

صفحات